Už od dětství jsem "tíhla" ke všemu živému. Doma jsem měla snad všechno co mi rodiče dovolili. Mým prvním psem byl dlouhosrstý trpasličí jezevčích CIT. Absolvovala jsem s ním několik výstav a složila Barvářské zkoušky. Byl to "pan pes" a do psího ráje odešel v 16.letech. Prázdno po Citovi zaplnil brzy baset MANITU.

Byl velmi krásný, ale dominantní pes a jeho výchova nebyla vůbec snadná. Přesto jsem i s ním složila Barvářské zkoušky honičů a prožili jsme s ním překrásných 8 let, dokud nám ho nevzala náhlá nemoc.

V té době jsme už bydleli v Brně-Líšni v malebném údolí mezi rybníky a já dostala příležitost splnit si velký sen a tím byl Labradorský retrívr.

Náhoda pomohla tomu, že na podzim roku 1995 jsem si odvážela z ch.st. Od Himalájského Cedru od paní Michaely Dočekalové 2 fenky. 4.měsíční CANDY a 8.týdenního čertíka DEBORAH.

 

Do našeho života přinesly sluníčko a nová poznání. Stále na nás visely pohledem, připravené splnit naše přání. Obě absolvovaly spoustu výstav s vynikajícími výsledky, splnily chovné podmínky a Candy se stala Interšampionkou a Šampionkou.

 

Náš život byl najednou daleko bohatší a "naše holky" se staly neodmyslitelnou součástí našeho života. Právě jim vděčíme za vznik naší chovatelské stanice Z MUCHOVY BOUDY a za to, že jsme propadli tomuto úžasnému plemeni.

 

Jsme příznivci alternativní medicíny.

„Chtěla bych se s vámi podělit o příběh fenky labradorského retrívra Darwby z naší chovatelské stanice,

kterou kapky Joalis doslova postavily na nohy a tím i zachránily život..." Více

Štěňátka jsou v naší chovatels.

 

Webset  by © KissDesign Website