CHOVATELSKÁ STANICE Z MUCHOVY BOUDY

.

Naše chovatelská stanice vznikla v roce 1997 a její zakladatelkou byla moje nejstarší nádherná žlutá fenka ICH CH CANDY OD HIMALÁJSKÉHO CEDRU.

 

Candy nás opustila tak trochu předčasně. Bylo jí 8,5 roku a přesto, že tady už není s námi, tak vzpomínka na ni je stále živá. Mnohokrát zvítězila ve výstavních kruzích a mnoho úspěšných labradorů u nás i v zahraničí ji má ve svém rodokmenu. Candy byla vyjímečná exteriérově i povahou.

 

 

PRÁVĚ JÍ JSOU VĚNOVÁNY TYTO STRÁNKY.

 

 

"Candynko, nikdy na tebe nezapomeneme,

protože kdo žije v srdci, neumírá"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEDSTAVUJEME MUCHOVU BOUDU

 

 

Dnešní stavení Muchova bouda leží v malebném údolí Říčky a přesto, že se nachází v těsném sousedství Brna, patří k nejzachovalejším částem Moravského krasu s krásnou a téměř nedotčenou přírodou. Údolím protéká klidná říčka a je zde několik rybníků.

 

Na místě dnešního občerstvení stála kdysi pastouška, která byla po I.světové válce přidělena válečnému invalidovi p.Muchovi, který přišel v této válce o nohu. Kolem obydlí pana Muchy chodili každý den dělníci za prací do cementárny v Mokré. Často se zde, na Muchově boudě, zastavili a přijali nabízené pití a jídlo.

Tak vznikl počátek občerstvení na Muchově boudě, která je v dnešní době již moderní hospůdkou a to i přes to, že stojí na samotě u rybníka.

Tady se nachází i naše chovatelská stanice Z MUCHOVY BOUDY.

 

Vás, kteří jste u nás ještě nebyli, srdečně zveme ať už jen na výlet nebo prohlídku naší stanice a našich psích miláčků.

Zveme samozřejmě i ty, kteří Muchovu boudu znají a chtějí znovu toto překrásné místo navštívit.

Renata a Mirek Krejčí


 

Copyright © 2005  Všechna práva vyhrazena, web master: Gabriela Lahodová